Wutse - ElektrikWutse - Mekanik

ARSAL OTOMOTİV A.Ş.

Arsal

ARSAL, hâlihazırda uzman satış ve pazarlama kadrosu ve sektörde 50 yılı aşkın deneyimi ile binek, hafif ticari, ağır vasıta ve iş makinelerine yönelik, ulusal ve uluslararası düzeyde yedek parça tedarikinin yanı sıra, bilumum ölçekte faaliyet gösteren sanayi işletmelerine yönelik kayış ve üretim bant türleri (zaman-düz kayış ve konveyör) satışını da gerçekleştirmektedir.

MİSYON
Geniş dağıtım ağı ile pazarın gelişim ve değişimini yakından takip ederek müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak.

VİZYON
Güvenilirlik ve servis kalitesi ile oyun kurucu denildiğinde akla ilk gelen adres olmak.
 

ARSAL WUTSE KULÜBÜ

Arsal Otomotiv olarak, kendi markamız olan Wutse 'ye her geçen yıl artan talep doğrultusunda, işbirliğimizi geliştirmek adına Arsal Wutse Kulübü ’nü kurmaya karar verdik. Kulübümüzün hazırlık sürecini tamamlayarak 01 Ağustos 2019 tarihinden itibaren sizlerle buluşturduk. Sizlerin de desteği ile kulübümüzün zamanla kendini geliştiren ve sizlere faydalı hizmetler sunan bir kulüp olmasını hedefliyoruz.

Amaçlar ve Hedefler

Kulübümüzün amacı; Wutse ürünlerimizi sizler almaya devam ettikçe hediyeler kazanmanızı sağlamak, aynı zamanda Wutse ürünlerimiz hakkında pratik teknik bilgilere ulaşabileceğiniz online bir platform oluşturmaktır.

Wutse kulübü çatısı altında, sizlerin de desteği ile Wutse ürünlerimizin daha fazla sayıda son kullanıcıya ulaşmasını hedefliyoruz.

MARKALARIMIZ